تبلیغات
برتربلاگ - درمان پف زیر چشمدرمان پف زیر چشم , درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب


داشتن چشمانی زیبا برای هر کسی می تواند ایده آلی فراتر از انتظار باشد اما برای این که شما بتوانید درمان پف زیر چشم خود را به نحوه احسن انجام دهید و به نتیجه دلخواه خود برسید ، باید روش های مختلفی را امتحان نمایید، با مرور زمان با تجربه کردن هر یک از موارد زیر، خود شما متوجه می شوید که کدام روشی مناسب شما خواهد بود و کمک زیادی به زیباتر شدن شما می کند.

اولین روشی که ما به شما آموزش می دهیم تا به وسیله آن بتوانید پف چشم های خود را کاهش دهید ، استفاده کردن از پنبه خیس شده درون شیر می باشد ، شما با این کار می توانید به هدف خود نزدیک شوید، مدت زمان مناسب قرار گرفتن پنبه بر روی چشم ها بین 20 الی 30 دقیقه می باشد.

روش دوم استفاده کردن از چای کیسه ای به صورت خنک شده می باشد، شما باید تا ابد چای کیسه ای را درون آب یخ خنک نمایید و بر روی چشم های خود قرار دهید.

خیار می تواند کمک زیادی به شما برای از بین بردن پف زیر چشم هایتان بکند، شما تنها کافی است مقداری خیار را حلقه کرده و درون یک نایلون بریزید و آن را برای مدتی در فریزر نگهدارید تا خنک شود و بر روی چشم های خود قرار دهید.

روش دیگری که به شما توصیه می کنیم ، استفاده از قاشق استیل خنک می باشد، شما برای این کار کافی است تعدادی قاشق را درون یک ظرف پر از قالب یخ قرار داده و از آن استفاده نمایید.

چای سبز روش دیگری است که شما می توانید آن را خنک کرده و برای مدت 15 دقیقه بر روی چشم های خود قرار دهید ، خواصی که درون این چای وجود دارد ، سیاهی و پف زیر چشم شما را از بین می برد.

شما همیشه به فکر درمان پوف زیر چشم خود باید باشید تا زیبا دیده شوید ، حتما از نوشیدن آب به اندازه کافی یعنی مقدار هشت لیوان در روز غافل شوید، این کار باعث می شود که پوست شما شاداب و با طراوت باقی بماند.طبقه بندی: سلامت،
برچسب ها: پف، زیرچشم، درمان،

تاریخ : یکشنبه 18 خرداد 1393 | 09:01 ق.ظ | نویسنده : ادمین | نظرات

  • اخبار | خرید اینترنتی | ماه موزیک

  • دریافت کد